OBSŁUGA PRAWNA FIRM – POZNAŃ

Prowadzę obsługę prawną firm na terenie Poznania i okolicznych miast, takich jak Konin i Leszno, a także i w innych częściach kraju. W ramach tej sfery działalności Kancelaria świadczy następujące usługi:

Kompleksowa obsługa prawna firm

 

 

Przez lata praktyki zawodowej świadczone przeze mnie usługi obejmowały szerokie spektrum prawne – mowa tutaj o prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie budowlanym oraz prawie pracy. Zajmowałem się również profesjonalnym doradztwem w zakresie sporządzania umów, jak i własnoręcznym ich konstruowaniu. Wielokrotnie udzielałem swoim klientom wszelakich konsultacji prawnych przed podpisaniem samej umowy. Byłem także aktywny podczas prowadzenia negocjacji umów, konsultując z klientem ewentualne modyfikacje i poprawki. Na swojej ścieżce zawodowej częstokroć miałem okazję brać udział w mediacjach oraz innych polubownych formach rozwiązywania konfliktów. Jeżeli zachodziła taka potrzeba, zajmowałem się sporządzaniem dokumentów będących w obiegu firmy, modyfikowałem również wszelkie regulacje tak, aby były one zgodne z bieżącym prawem. Moja dotychczasowa działalność obejmowała oprócz tego pomoc w zakresie prawa autorskiego oraz ochrony danych osobowych czy wizerunku.

Siedziba mojej kancelarii mieści się w Poznaniu, lecz aby reprezentować wspieraną przeze mnie firmę, przemierzałem całą Polskę – zarówno dla strony pozwanej, jak i powodowej. Biegle posługuję się językiem angielskim i również w tym języku świadczę swoje usługi. Długoletni staż i bogate doświadczenie zawodowe stanowią o tym, iż jestem w stanie profesjonalnie wspomóc klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej firm.

Obsługa prawna firm w Poznaniu i Wielkopolsce to przede wszystkim możliwość dla przedsiębiorstwa, by skupić się na innych ważnych aspektach działalności, mając pewność, iż od strony prawnej wszystko jest w porządku. Oferujemy pomoc zgodną z najwyższymi standardami. Aby z niej skorzystać, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a nasi specjaliści wyjaśnią wszystkie kwestie i odpowiedzą na pytania.